אודותינו

אודותינו

חברת חנן מדמוני סחר בע”מ נוסדה בשנת 2001 ושמה לה לדגש לייבא ולשווק ממיטב המותגים בעולם האופניים תחת האמרה “מה שטוב לרוכבים המקצוענים טוב גם לנו”. ב 16 שנים האחרונות ניתן לראות את מוצרי החברה בשימושם של רוכבים רבים בכל רחבי הארץ להנאתם הרבה.  החברה מייבאת ומשווקת שמונה מהמותגים המובילים של עולם האופניים:

NALINI – MOA – מואה ספורט הידועה יותר כנליני, מייצרת את בגדי ספורט רכיבה על אופניים במשך 50 שנים ברציפות.

מאז נוסדה בנתה החברה את מעמדה הגבוה בזכות מחלקת מחקר יחודית המשתמשת בבדים יחודיים המיוצרים כולם במפעל החברה בעיר קסטל ד’אריו בצפון איטליה. ראוי לציין שכל הבדים המשמשים לייצור בגדי הרכיבה הם ידידותיים לסביבה וכל תהליך היצור החל מהסיב ועד למוצר המוגמר עובר תהליך קפדני של בקרת איכות ברמה הגבוהה ביותר. נליני מייצרת בין השאר לרוב הקבוצות המקצועניות בסבב הפרו טור הן בכביש והן בשטח .

ההקפדה של החברה באיכות המוצר, חיפוש בדים חדשים וטכנולוגיות חדשות של מחלקת המחקר תוך כדי הקפדה על שימור הסביבה ועיצובים מרהיבים מבטיחים מוצרים ברמה הגבוהה ביותר הזוכים להערכה רבה ברחבי העולם הן ע”י רוכבים מקצועיים והן ע”י רוכבים חובבים כל זאת ועוד הופכים את נליני לאחד מהסמלים החשובים והנחשבים של התעשיה האיטלקית.

DMT – חברת הנעליים האיטלקית  המובילה בתחומה

CATLIKE – קסדות האופניים הייחודיות ואיכותיות מספרד וקו משקפיי השמש המרהיב.

FULCRUM – מותג הגלגלים היוקרתי מאיטליה

ALE– חברת הבגדים היוקרתית מאיטליה

CIPOLLINI  – אופני הבוטיק המיוחדים של רוכב העל האיטלקי מריו צ’יפוליני

CIPOLLINI – חברצ אופני הבוטיק האיטלקית בהשראת ובהשתתפות הספריטר הטוב בכל הזמנים ואלוף העולם מריו צ’יפוליני.

SCICON – החברה הגדולה בעולם לתיקי ופתרונות אריזות אופניים להובלה.

במשך השנים הלבישה חברת חנן מדמוני סחר בע”מ קבוצות רכיבה רבות בישראל תוך הקפדה על איכות, עיצוב ושירות ברמה הגבוהה ביותר. ניתן להזמין ביגוד בהזמנה מיוחדת ובעיצוב אישי.

 

לחברה חנות מרהיבה ועשירה בפריטים ובה ניתן להשיג את מיטב המוצרים שהחברה מייבאת.

ועוד כמה מילים על חברת MALINI MOA שאת מוצריה היחודיים אנחנו מייבאים:
חברת MOA SPORT  הידועה יותר גם בשם NALINI  מתכננת ומייצרת ביגוד רכיבה כבר יותר מ 40 שנה. בשנת 1970 שני אחים איטלקיים ממשפחת מנטובני הציגו לעולם את החידושים והשיפורים המהפכניים שלהם בתחום בגדי הרכיבה כשגולת הכותרת היה “נליני פד” הפד של נליני, מוצר שישנה לנצח את נוחות ויעילות מכנסי הרכיבה.

מימי ראשית החברה ועד היום בנתה נליני/מואה את מעמדה כחברה המובילה בתחום יצור בגדי הרכיבה, החברה מלבישה את מיטב הקבוצות בסבב המקצועני ולמעלה מ 500 מועדונים ברחבי העולם. נליני/מואה מייצרת אלפי פריטים ביום ואת כולם אך ורק במפעל הענק ליד העיר מנטובה שבצפון איטליה.

כמו שציינו למעלה החברה נותנת חסות ומייצרת את הבגדים לכמה מהקבוצות הבולטות בסבב המקצועני, דבר המעניק  אפשרות למחלקת הפיתוח של החברה מעקב אחר המוצרים בשימוש אצל הטובים ביותר, הסקת מסקנות, שיפורים ופיתוח משותף עם הקבוצות השונות. באופן מסורתי מיצרת נליני מואה קולקציות לחברות ביגוד נחשבות כמו ראפה, פרל איזומי, סוגוי, דקטלון, בי טווין ועוד ועוד.

נליני/מואה ידועה בכל העולם ומזוהה עם איכות יוצאת דופן, עיצובים אופנתיים וחדשניים ומגוון עשיר במיוחד של מוצרים הנותנים מענה לכל דרישה בשווקים רבים ברחבי העולם. הידע העצום שנצבר במשך השנים בא לידי ביטוי בכל תהליך הייצור של הבגד, החל מתהליך המחקר על הבדים החדשים דרך רמת ומגוון הסיבים, תהליכי יצור מתקדמים, ועד העיצובים המרהיבים וכל זאת כדי להבטיח את שביעות רצונם של הרוכבות והרוכבים.

תכונות אלו והעמידה הבלתי מתפשרת על סטנדרטים כה גבוהים הביאו לחברה הכרה ברחבי העולם כאחת מחברות הדגל הבולטות והחשובות של איטליה.

צפון
חיפה
רחוב האתגר 2 טירת הכרמל
ת.ד. 7896, מיקוד 31078
נגישות